Stratený "vyhratý" zápas s Literpoolom a priateľná prehra s majstrom.

26.05.2011 19:32

Na úvod rozoberiem dva týždne starú prehru s mužstvom Literpoolu. Zápas v ktorom sme od začiatku hrali v hernom kŕči sa nám napriek nepriazdnivému vývoju podarilo otočiť z 0:2 a 1:3 a približne 10 minút pred koncom sme vyhrávali 5:4. Potom však nasledoval náš festival nepremenených príležitosti behom ktorých sme zahodili niekoľko situácií sám hráč pred brankárom, nastrelili sme 3(!) tyčky a dokonca sa nám nepodarilo gólovo využiť ani 2 presilovky o jedného hráča. Za takéto fatalné zlyhania sme boli asi spravodlivo potrestaný inkasovaním 2 gólov a prehrou 5:6. Prehrou, ktorá len odzrkadľuje zatiaľ nevydarenú jar, kde sa nám nedarí podľa očakávaní zbierať body s mužstvami, ktoré boli na začiatku jari pod nami. Zápas s Atlanticom bol úplne z iného súdka, nejaké body sa nečakali, išli sme si iba zahrať futbal proti majstrovi. Od úvodu sa šance striedali na oboch stranách, ale my sme pokračovali v trende z posledných 3 - 4 kôl a zatiaľ čo súper svoje premieňal, nám sa ich darilo neomylne zahadzovať. Zlom prišiel až za stavu 0:6 asi 8-10 minút pred koncom zápasu, kedy sa presadil Albert Kulla a potom sa začali gólové hody, ktoré ukončil záverečný hvizd rozhodcu za stavu 5:7. Škoda, že zápas netrval ešte aspoň 5 minút. Aj tak však v mužstve s výsledkom vzhľadom na vývoj zápasu vládla spokojnosť. Aj nasledujúce zápasy s mužstvami Kantora, Cemixu a Rakovej patria do kategórie, kde môžeme hrať uvoľnene, pretože jednoznačným favoritom sú naší súperi. Teda...zahrajme si futbal! :-)